Wybrany wątek opinii

Wyrzucają do lasu, bo drogie opłaty a od stycznia jeszcze więcej śmieci będzie w lasach.
waldek123 (2025.11.13)
@waldek123 - NIE ROZUMIESZ że sortownia sie spaliła więc podwyżka jest konieczna. Mnie tez sie to nie podoba ale cóż. Życie.
(2025.11.14)
Powrót do komentarzy