Wybrany wątek opinii
Wyrzucają do lasu, bo drogie opłaty a od stycznia jeszcze więcej śmieci będzie w lasach.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
@waldek123 - NIE ROZUMIESZ że sortownia sie spaliła więc podwyżka jest konieczna. Mnie tez sie to nie podoba ale cóż. Życie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0