Wybrany wątek opinii
A co z tymi, którzy śmiecą w mieście. Wystarczy jedna patologiczna w bloku i już jest totalny bałagan
, butelki, śmieci itd... Dzielnucowi może byście się wzięli do pracy? A straż miejska? U mnie jest jedna owca i jej kryminalista, a bałagan jak na śmierniku...
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Kiedyś sąsiedzi szybko by takich nauczyli porządku, dzisiaj niestety wszech obecne lewactwo nie potrafi sobie poradzić z patologią.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2