Wybrany wątek opinii

A co z tymi, którzy śmiecą w mieście. Wystarczy jedna patologiczna w bloku i już jest totalny bałagan , butelki, śmieci itd... Dzielnucowi może byście się wzięli do pracy? A straż miejska? U mnie jest jedna owca i jej kryminalista, a bałagan jak na śmierniku...
(2025.11.13)
Kiedyś sąsiedzi szybko by takich nauczyli porządku, dzisiaj niestety wszech obecne lewactwo nie potrafi sobie poradzić z patologią.
DDR (2025.11.14)
Powrót do komentarzy