Wybrany wątek opinii
Ciekawa jestem czy nasze władze czytaja te komunikaty a są one i prawdziwe i treściwe i na temat. Kto bedzie w tych nowych budynkach mieszkał, skoro Elblag jest miastem bez przyszłości. Chodzi mi o przemysł i miejsca pracy, których nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Ewa.M. - Miejsca pracy są, ale trzeba mieć jakiekolwiek kwalifikacje. Bez przyszłości to chyba jesteś ty i twoje dzieci(jeśli je masz). Po co się martwisz kto tam będzie mieszkał, ludzie pracujący tam zamieszkają, martwisz się o developera? niepotrzebnie. Takie komunikaty jak twój skierowane są do ludzi którzy nie mają planu na życie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2