UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawa jestem czy nasze władze czytaja te komunikaty a są one i prawdziwe i treściwe i na temat. Kto bedzie w tych nowych budynkach mieszkał, skoro Elblag jest miastem bez przyszłości. Chodzi mi o przemysł i miejsca pracy, których nie ma.
Ewa.M.