UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinno zabudowywać się wszystkie wolne przestrzenie na terenie miasta szczególnie na wynajm bo mediów nie trzeba doprowadzać a nie budować na obrzeżach


Anuluj