UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno zabudowywać się wszystkie wolne przestrzenie na terenie miasta szczególnie na wynajm bo mediów nie trzeba doprowadzać a nie budować na obrzeżach
Powinno zabudowywać się wszystkie wolne przestrzenie na terenie miasta szczególnie na wynajm bo mediów nie trzeba doprowadzać a nie budować na obrzeżach