UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu 36% mieszkańców to emeryci. Przecież nie mieszkają w namiotach. Po co niszczyć przyrodę dla zysku kilku ludzi z Ostródy?
Robal
W Elblągu 36% mieszkańców to emeryci. Przecież nie mieszkają w namiotach. Po co niszczyć przyrodę dla zysku kilku ludzi z Ostródy?
Robal