UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu 36% mieszkańców to emeryci. Przecież nie mieszkają w namiotach. Po co niszczyć przyrodę dla zysku kilku ludzi z Ostródy?

Robal

Anuluj