UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawa jestem czy nasze władze czytaja te komunikaty a są one i prawdziwe i treściwe i na temat. Kto bedzie w tych nowych budynkach mieszkał, skoro Elblag jest miastem bez przyszłości. Chodzi mi o przemysł i miejsca pracy, których nie ma.

Ewa.M.