26
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Najemca - To byłoby najgorsze rozwiązanie. To są mieszkania wybudowane za publiczne środki nie po to, żeby ktoś je szybko wykupił
(2025.11.08)
Dokładnie tak! mieszkaniami, które są podnajmowane pani Prezes powinna się zająć bo przecież bez dużego trudu można ustalić, które są podnajmowane.
(2025.11.10)
Głupi czy głupszy. Pytanie retoryczne.
bra (2025.11.11)
ETBS obiecywało najemcom możliwość wykupu mieszkań po 20 latach. Teraz wycofano się z tej obietnicy, ludzie na starość zostaną bez mieszkania jeśli na emeryturze nie będzie ich stać aby dalej płacić wysokie czynsze. Zróbcie cos z tym!
pacjentka (2025.11.12)
@pacjentka - Powinno to działać jak w całej Polsce. Żadnego wykupu. Lokator zwalnia mieszkanie, mieszkanie wraca do wynajmu po remoncie dla innych spełniających wymogi. Stop cwaniakom!!
(2025.11.12)
Mieszkam w Elblągu od 70 lat i pmiętam że teren modrzewiny władze miasta rezerowały na budownictwo przemysłowe. Co spowodowało że buduje się tam teraz bloki mieszkalne nie biorąc pod uwage że w pobliżu w odległości ok 1,5 km znajduje się wysypisko śmieci i nie opodal oczyszczalnia ścieków. Gdy będzie wiał zachodni wiatr mieszkańcy budynków będą odczuwać okropny smród. Wiem co to jest gdyż pracowałem na wysypisku śmieci. O wiele lepsze tereny pod zabudowę mieszkaniową znajdują się na południu Elbląga. I tam należy budować budynki mieszkalne.
Tesla (2026.03.19)

info

0  
  0