UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pacjentka - Powinno to działać jak w całej Polsce. Żadnego wykupu. Lokator zwalnia mieszkanie, mieszkanie wraca do wynajmu po remoncie dla innych spełniających wymogi. Stop cwaniakom!!


Anuluj