UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkam w Elblągu od 70 lat i pmiętam że teren modrzewiny władze miasta rezerowały na budownictwo przemysłowe. Co spowodowało że buduje się tam teraz bloki mieszkalne nie biorąc pod uwage że w pobliżu w odległości ok 1,5 km znajduje się wysypisko śmieci i nie opodal oczyszczalnia ścieków. Gdy będzie wiał zachodni wiatr mieszkańcy budynków będą odczuwać okropny smród. Wiem co to jest gdyż pracowałem na wysypisku śmieci. O wiele lepsze tereny pod zabudowę mieszkaniową znajdują się na południu Elbląga. I tam należy budować budynki mieszkalne.

Tesla