Wybrany wątek opinii
Najemcy (którzy dorobili się już kolejnego mieszkania w Elblągu!) zarabiają podnajmując innym zarówno mieszkania, jak i garaże. Jest to nielegalne! Nie mówiąc o skarbówce, do której nie są odprowadzane podatki.
A potrzebujący czekają...
Pani prezes - do roboty!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Dokładnie tak! mieszkaniami, które są podnajmowane pani Prezes powinna się zająć bo przecież bez dużego trudu można ustalić, które są podnajmowane.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0