Wybrany wątek opinii

Najemcy (którzy dorobili się już kolejnego mieszkania w Elblągu!) zarabiają podnajmując innym zarówno mieszkania, jak i garaże. Jest to nielegalne! Nie mówiąc o skarbówce, do której nie są odprowadzane podatki. A potrzebujący czekają... Pani prezes - do roboty!
(2025.11.08)
Dokładnie tak! mieszkaniami, które są podnajmowane pani Prezes powinna się zająć bo przecież bez dużego trudu można ustalić, które są podnajmowane.
(2025.11.10)
Powrót do komentarzy