UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Najemca - To byłoby najgorsze rozwiązanie. To są mieszkania wybudowane za publiczne środki nie po to, żeby ktoś je szybko wykupił
@Najemca - To byłoby najgorsze rozwiązanie. To są mieszkania wybudowane za publiczne środki nie po to, żeby ktoś je szybko wykupił