Wybrany wątek opinii
A od 2020 r. najemcy lokali ETBS podobno mieli mieć możliwość wykupu zajmowanych mieszkań. I jak zwykle na obietnicach się skończyło !
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@Najemca - To byłoby najgorsze rozwiązanie. To są mieszkania wybudowane za publiczne środki nie po to, żeby ktoś je szybko wykupił
Do moderacji
Odpowiedz
0
0