Wybrany wątek opinii

A od 2020 r. najemcy lokali ETBS podobno mieli mieć możliwość wykupu zajmowanych mieszkań. I jak zwykle na obietnicach się skończyło !
Najemca (2025.11.06)
@Najemca - To byłoby najgorsze rozwiązanie. To są mieszkania wybudowane za publiczne środki nie po to, żeby ktoś je szybko wykupił
(2025.11.08)
Powrót do komentarzy