Wybrany wątek opinii

ETBS obiecywało najemcom możliwość wykupu mieszkań po 20 latach. Teraz wycofano się z tej obietnicy, ludzie na starość zostaną bez mieszkania jeśli na emeryturze nie będzie ich stać aby dalej płacić wysokie czynsze. Zróbcie cos z tym!
pacjentka (2025.11.12)
@pacjentka - Powinno to działać jak w całej Polsce. Żadnego wykupu. Lokator zwalnia mieszkanie, mieszkanie wraca do wynajmu po remoncie dla innych spełniających wymogi. Stop cwaniakom!!
(2025.11.12)
Powrót do komentarzy