UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ETBS obiecywało najemcom możliwość wykupu mieszkań po 20 latach. Teraz wycofano się z tej obietnicy, ludzie na starość zostaną bez mieszkania jeśli na emeryturze nie będzie ich stać aby dalej płacić wysokie czynsze. Zróbcie cos z tym!

pacjentka

Anuluj