UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ETBS obiecywało najemcom możliwość wykupu mieszkań po 20 latach. Teraz wycofano się z tej obietnicy, ludzie na starość zostaną bez mieszkania jeśli na emeryturze nie będzie ich stać aby dalej płacić wysokie czynsze. Zróbcie cos z tym!
pacjentka