A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Begacz - dokładnie
Pięć zamkniętych ulic na krzyż ci przeszkadza? Dobrze, że nie mieszkasz w Berlinie, Amsterdamie albo Nowym Jorku. Tam jak organizują maraton, to masz naprawdę pół miasta zamknięte. Co ty byś biedaku wtedy zrobił? No i tam w przeciwieństwie do takich narzekaczy jak ty, ludzie tłumnie stoją wzdłuż całej trasy i kibicują z radością.
wdychajcie spaliny, nowotwory czekają
Nie blokować tramwajów i komunikacji tymi biegami. Zmienić trasę np. Biegać do końca bulwaru, Panieńską do nawrotki przy Zagonowej i powrót na starówkę. Zostawić ulice Armii Krajowej, Hetmańską i Tysiąclecia w spokoju. A jak nie to KREW oddawać przynajmniej pomożecie lub na Modrzewinie biegać, tam nikomu przeszkadzać nie będziecie.
Czy wymyślony fundusz obywatelski ma moc jak prezydent obywatelski ? Zbieżność określeń idzie w parze bo jak tu nie brać pieniędzy na spartaczone robotę w kanale wzdłuż Grochowskiej ? Koparka trochę podebrała muł ale wszystko zostało na wierzchu i tak świeci od dwu tygodni, przy przystanku super widok... opona, konary drzew, puszki i butelki totalny syf ! Czekamy na śnieg by zakrył czy do wiosny na trawę ?
Oby ich upór w blokowaniu ulic i lekceważeniu mieszkańców kiedyś na trasie nie wybuchła niespodzianka bo krew ludzi bierze bierność ?
Oby nigdy nie doszło do tragedii.....
a nie można biegać po Bażantarni, po co stawiać słupki w mieście i zamykać ulice, obstawiać bieg policją, mamy piękne tereny leśne,
@Begacz - Powiedziałeś że jesteś pisowcem nie mówiąc "jestem pisowcem". Biegacz by tak nie napisał
Mam wrażenie że większość komentarzy napisali ludzie którzy od wielu lat nie uprawiają żadnego sportu i pewnie całe życie mieli zwolnienie z w-f. Ludzie którzy nie mają pojęcia o organizacji biegów. Wisienka na elblonskim torcie to tekst żeby bieg uliczny przenieść do lasu. Ha. ha ha. To jakbyś zamiast do kościoła poszedł do meczetu
chyba Ty