22
10.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Begacz - dokładnie
(2025.11.07)
Pięć zamkniętych ulic na krzyż ci przeszkadza? Dobrze, że nie mieszkasz w Berlinie, Amsterdamie albo Nowym Jorku. Tam jak organizują maraton, to masz naprawdę pół miasta zamknięte. Co ty byś biedaku wtedy zrobił? No i tam w przeciwieństwie do takich narzekaczy jak ty, ludzie tłumnie stoją wzdłuż całej trasy i kibicują z radością.
KapitanSzyderca (2025.11.07)
wdychajcie spaliny, nowotwory czekają
(2025.11.07)

info

1  
  5
Nie blokować tramwajów i komunikacji tymi biegami. Zmienić trasę np. Biegać do końca bulwaru, Panieńską do nawrotki przy Zagonowej i powrót na starówkę. Zostawić ulice Armii Krajowej, Hetmańską i Tysiąclecia w spokoju. A jak nie to KREW oddawać przynajmniej pomożecie lub na Modrzewinie biegać, tam nikomu przeszkadzać nie będziecie.
Krew-niacy (2025.11.09)
Czy wymyślony fundusz obywatelski ma moc jak prezydent obywatelski ? Zbieżność określeń idzie w parze bo jak tu nie brać pieniędzy na spartaczone robotę w kanale wzdłuż Grochowskiej ? Koparka trochę podebrała muł ale wszystko zostało na wierzchu i tak świeci od dwu tygodni, przy przystanku super widok... opona, konary drzew, puszki i butelki totalny syf ! Czekamy na śnieg by zakrył czy do wiosny na trawę ?
(2025.11.11)

info

0  
  2
Oby ich upór w blokowaniu ulic i lekceważeniu mieszkańców kiedyś na trasie nie wybuchła niespodzianka bo krew ludzi bierze bierność ? Oby nigdy nie doszło do tragedii.....
(2025.11.11)

info

0  
  7
a nie można biegać po Bażantarni, po co stawiać słupki w mieście i zamykać ulice, obstawiać bieg policją, mamy piękne tereny leśne,
modi (2025.11.11)

info

0  
  7
@Begacz - Powiedziałeś że jesteś pisowcem nie mówiąc "jestem pisowcem". Biegacz by tak nie napisał
Chłopy na blokadzie (2025.11.11)
Mam wrażenie że większość komentarzy napisali ludzie którzy od wielu lat nie uprawiają żadnego sportu i pewnie całe życie mieli zwolnienie z w-f. Ludzie którzy nie mają pojęcia o organizacji biegów. Wisienka na elblonskim torcie to tekst żeby bieg uliczny przenieść do lasu. Ha. ha ha. To jakbyś zamiast do kościoła poszedł do meczetu
Elblongi takie som (2025.11.11)

info

8  
  1
chyba Ty
MMi (2025.11.11)