UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam wrażenie że większość komentarzy napisali ludzie którzy od wielu lat nie uprawiają żadnego sportu i pewnie całe życie mieli zwolnienie z w-f. Ludzie którzy nie mają pojęcia o organizacji biegów. Wisienka na elblonskim torcie to tekst żeby bieg uliczny przenieść do lasu. Ha. ha ha. To jakbyś zamiast do kościoła poszedł do meczetu
Elblongi takie som