UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam wrażenie że większość komentarzy napisali ludzie którzy od wielu lat nie uprawiają żadnego sportu i pewnie całe życie mieli zwolnienie z w-f. Ludzie którzy nie mają pojęcia o organizacji biegów. Wisienka na elblonskim torcie to tekst żeby bieg uliczny przenieść do lasu. Ha. ha ha. To jakbyś zamiast do kościoła poszedł do meczetu

Elblongi takie som