UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a nie można biegać po Bażantarni, po co stawiać słupki w mieście i zamykać ulice, obstawiać bieg policją, mamy piękne tereny leśne,
modi
a nie można biegać po Bażantarni, po co stawiać słupki w mieście i zamykać ulice, obstawiać bieg policją, mamy piękne tereny leśne,
modi