Wybrany wątek opinii

Protesty mieszkańców nic dla was nie znaczą ? Mamy wielkie miasto które pieszo pokonam w godzinę ale i olbrzymi przekaz.... elbląg fakty, elbląg express, elbląg24,portEl a wszystkie przekazy na jedną i tą samą nutę bo cóż innego można napisać ! Pytanie po co tyle ?
(2025.11.06)
Pięć zamkniętych ulic na krzyż ci przeszkadza? Dobrze, że nie mieszkasz w Berlinie, Amsterdamie albo Nowym Jorku. Tam jak organizują maraton, to masz naprawdę pół miasta zamknięte. Co ty byś biedaku wtedy zrobił? No i tam w przeciwieństwie do takich narzekaczy jak ty, ludzie tłumnie stoją wzdłuż całej trasy i kibicują z radością.
KapitanSzyderca (2025.11.07)
Nie blokować tramwajów i komunikacji tymi biegami. Zmienić trasę np. Biegać do końca bulwaru, Panieńską do nawrotki przy Zagonowej i powrót na starówkę. Zostawić ulice Armii Krajowej, Hetmańską i Tysiąclecia w spokoju. A jak nie to KREW oddawać przynajmniej pomożecie lub na Modrzewinie biegać, tam nikomu przeszkadzać nie będziecie.
Krew-niacy (2025.11.09)
Powrót do komentarzy