UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pięć zamkniętych ulic na krzyż ci przeszkadza? Dobrze, że nie mieszkasz w Berlinie, Amsterdamie albo Nowym Jorku. Tam jak organizują maraton, to masz naprawdę pół miasta zamknięte. Co ty byś biedaku wtedy zrobił? No i tam w przeciwieństwie do takich narzekaczy jak ty, ludzie tłumnie stoją wzdłuż całej trasy i kibicują z radością.
KapitanSzyderca