22
10.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech sobie biegają, sport to zdrowie. W ogóle widać po parkach że ludzie coraz bardziej aktywnie zaczynają żyć. Na pewno to jest lepsze jak siedzenie przed tv lub komputerem bo z tego nic dobrego nie będzie.
Niech biegają (2025.11.11)

info

3  
  0
Co to za rodzic co da dziecku tablet w rękę żeby mieć spokój. Kiedyś dla dziecka kara było nie wyjść z domu a teraz na odwrót. Wirtualni znajomi, wirtualna zabawa, wirtualne atrakcje. A potem wyrośnie taki wykręcony, co nawet jednej pompki, ani podciągnięcia się na drążku nie jest w stanie zrobić, samotny, latem nie wejdzie do wody bo w necie pływać się nie nauczył. Nic dobrego z tego nie będzie
.,.,., (2025.11.11)

info

2  
  0