UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Begacz - Powiedziałeś że jesteś pisowcem nie mówiąc "jestem pisowcem". Biegacz by tak nie napisał

Chłopy na blokadzie

Anuluj