Wybrany wątek opinii

No i super. W koncu mozna pobiegac po ulicach. Ale nie to jest najwazniejsze. Najwieksza satysfakcje dla nas biegaczy sprawia ze nie mozecie swobodnie jezdzic po miescie. Wasza frustracja daje nam sile.
Begacz (2025.11.06)
@Begacz - Ciekawa to motywacja do biegania. Utrudnianie ludziom dnia wolnego od pracy.
(2025.11.06)
a w czym ci to do jasnej anielki przeszkadza? skoro i tak będziesz siedział w domu i chlał alkohol!!!!!
(2025.11.06)
Najlepsza!
Begacz (2025.11.06)
@Begacz - dokładnie
(2025.11.07)
@Begacz - Powiedziałeś że jesteś pisowcem nie mówiąc "jestem pisowcem". Biegacz by tak nie napisał
Chłopy na blokadzie (2025.11.11)
chyba Ty
MMi (2025.11.11)
Powrót do komentarzy