Wybrany wątek opinii
No i super. W koncu mozna pobiegac po ulicach. Ale nie to jest najwazniejsze. Najwieksza satysfakcje dla nas biegaczy sprawia ze nie mozecie swobodnie jezdzic po miescie. Wasza frustracja daje nam sile.
Do moderacji
Odpowiedz
15
20
@Begacz - Ciekawa to motywacja do biegania. Utrudnianie ludziom dnia wolnego od pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
17
12
a w czym ci to do jasnej anielki przeszkadza? skoro i tak będziesz siedział w domu i chlał alkohol!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
17
10
Najlepsza!
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Begacz - dokładnie
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Begacz - Powiedziałeś że jesteś pisowcem nie mówiąc "jestem pisowcem". Biegacz by tak nie napisał
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
chyba Ty
Do moderacji
Odpowiedz
0
0