A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Podwyżka za pożar i wywożenie odpadów do innych miast dopiero będzie. Czytajcie ze zrozumieniem.
Mamy wielkie miasto i wiele przekazu z elbląg fakty, elbląg express, elblag24,portEl a wszystkie przekazy na jedną i tą samą nutę bo cóż innego można napisać ! Pytanie po co tyle ?
Miasto Elbląg ma pieniądze na światełka do rowerów, sterylizację kotków, terapię logopedyczną dla 50 pacjentów, a za wywóz śmieci podwyżka. Czy ta WŁADZA jest NASZA?
@???????? - wybrali se rząd płacący za powodzie, a nie zbuduje gdzieś dalej nowej 'odpadowni'. To jak z tą panią, która czekała na odrzutowiec zespołu muzycznego
A może tak szerzej jak rozkradali i rozkradają Polskę pisowe bajtki wstawiając sobie złote zęby na koszt podatnika i nie tylko. Zakupy hektarów, jezior, lasów...
Róbcie, róbcie podwyżki, tylko nie zapominajcie o śmieciach rozrzuconych po rowach za miastem i tu pytanie kto to posprząta i na czyj koszt ? Ps; pisanie o inflacji o najniższej krajowej to pisanie o, ,niczym, ,A finał jest taki, że ktoś chciał podwyżki do której był ciągle przyzwyczajony; A skoro nie dostał to wziął i zakład podpalił.
Cała robotę robimy za zuo i znowu podwyżka. Na taczkach was w końcu wywiozą...
A sortownia nie była ubezpieczona? Chyba wszelkie koszty powinnien pokryć ubezpieczyciel
@Logiczne - To pokazuje cymbalisto że nie masz pojęcia o czym piszesz.