64
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Logiczne - O idzie narracja rodem z CCCP
(2025.11.06)
Podwyżka za pożar i wywożenie odpadów do innych miast dopiero będzie. Czytajcie ze zrozumieniem.
elblg. (2025.11.06)

info

7  
  2
Mamy wielkie miasto i wiele przekazu z elbląg fakty, elbląg express, elblag24,portEl a wszystkie przekazy na jedną i tą samą nutę bo cóż innego można napisać ! Pytanie po co tyle ?
(2025.11.06)

info

2  
  1
Miasto Elbląg ma pieniądze na światełka do rowerów, sterylizację kotków, terapię logopedyczną dla 50 pacjentów, a za wywóz śmieci podwyżka. Czy ta WŁADZA jest NASZA?
???????? (2025.11.06)
@???????? - wybrali se rząd płacący za powodzie, a nie zbuduje gdzieś dalej nowej 'odpadowni'. To jak z tą panią, która czekała na odrzutowiec zespołu muzycznego
🤫 (2025.11.06)
A może tak szerzej jak rozkradali i rozkradają Polskę pisowe bajtki wstawiając sobie złote zęby na koszt podatnika i nie tylko. Zakupy hektarów, jezior, lasów...
(2025.11.06)

info

5  
  7
Róbcie, róbcie podwyżki, tylko nie zapominajcie o śmieciach rozrzuconych po rowach za miastem i tu pytanie kto to posprząta i na czyj koszt ? Ps; pisanie o inflacji o najniższej krajowej to pisanie o, ,niczym, ,A finał jest taki, że ktoś chciał podwyżki do której był ciągle przyzwyczajony; A skoro nie dostał to wziął i zakład podpalił.
waldek123 (2025.11.06)

info

2  
  2
Cała robotę robimy za zuo i znowu podwyżka. Na taczkach was w końcu wywiozą...
Ajs (2025.11.06)

info

10  
  1
A sortownia nie była ubezpieczona? Chyba wszelkie koszty powinnien pokryć ubezpieczyciel
(2025.11.06)
@Logiczne - To pokazuje cymbalisto że nie masz pojęcia o czym piszesz.
LoloManolo (2025.11.06)