Wybrany wątek opinii

Trzeba podwyższyć opłaty bo w nowym roku wzrośnie składka na fundusz koscielny
Logiczne (2025.11.06)
@Logiczne - i prąd.
viki (2025.11.06)
@Logiczne - O idzie narracja rodem z CCCP
(2025.11.06)
@Logiczne - To pokazuje cymbalisto że nie masz pojęcia o czym piszesz.
LoloManolo (2025.11.06)
Powrót do komentarzy