UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Róbcie, róbcie podwyżki, tylko nie zapominajcie o śmieciach rozrzuconych po rowach za miastem i tu pytanie kto to posprząta i na czyj koszt ? Ps; pisanie o inflacji o najniższej krajowej to pisanie o, ,niczym, ,A finał jest taki, że ktoś chciał podwyżki do której był ciągle przyzwyczajony; A skoro nie dostał to wziął i zakład podpalił.

waldek123