Wybrany wątek opinii

Miasto Elbląg ma pieniądze na światełka do rowerów, sterylizację kotków, terapię logopedyczną dla 50 pacjentów, a za wywóz śmieci podwyżka. Czy ta WŁADZA jest NASZA?
???????? (2025.11.06)
@???????? - wybrali se rząd płacący za powodzie, a nie zbuduje gdzieś dalej nowej 'odpadowni'. To jak z tą panią, która czekała na odrzutowiec zespołu muzycznego
🤫 (2025.11.06)
Powrót do komentarzy