Wybrany wątek opinii
Miasto Elbląg ma pieniądze na światełka do rowerów, sterylizację kotków, terapię logopedyczną dla 50 pacjentów, a za wywóz śmieci podwyżka. Czy ta WŁADZA jest NASZA?
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
@???????? - wybrali se rząd płacący za powodzie, a nie zbuduje gdzieś dalej nowej 'odpadowni'. To jak z tą panią, która czekała na odrzutowiec zespołu muzycznego
Do moderacji
Odpowiedz
2
1