64
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A niby dlaczego mieszkańcy mają ponosić koszty pożaru sortowni odpadów? Nie była ubezpieczona? Poza tym jakość usług odbioru odpadów z roku na rok spada, a cena ma wzrosnąć?
(2025.11.06)

info

18  
  7
20 %, prawda o inflacji.
obibok (2025.11.06)

info

8  
  4
Dlaczego w Elblągu nie ma bonu ciepłowniczego?? Moze ktoś wyjasni
JuliaSzulc (2025.11.06)
Emeryci którzy dostają 13 emeryturę powinni też płacić 13x w roku za wywóz odpadów
Sprawiedliwość + (2025.11.06)
@okkj - Bo z wywiezieniem na PSZOK to wcale nie jest taka prosta sprawa. Raz, za każdym razem trzeba kwit wypisywać - nie można po prostu wjechać i kulturalnie wyrzucić posortowanych odpadów. Dwa, nawet jak chcesz zapłacić za odpady np. pobudowlane zebrane w worki, to na miejscu marudzą i wcale chętnie nie podchodzą do tego. Mimo, że ostatecznie i tak płacisz to nadal wymuszają na tobie wysortowanie tyle ile się da, co wydaje się nie mieć sensu, skoro wnoszona jest już opłata (i to nie mała). Płyt GK nie można wyrzucić za darmo, nawet symbolicznej ilości. Jak zbierze się to do kupy, to nie dziwne, że ludzie podrzucają albo wiozą do lasu.
pszok_srok (2025.11.06)
@Logiczne - i prąd.
viki (2025.11.06)
" EIDAS 2.0 + AMLA + CBDC: TAK POWSTAJE SYSTEM TOTALNEJ KONTROLI? " - na BaldTV sobie zobaczcie - oj, będzie się działo... jak to mówią - owca całe życie obawia się wilka, a zarzyna ją pasterz...
(2025.11.06)

info

5  
  2
Komus zabraknie na poltora Harnasia
(2025.11.06)

info

9  
  4
Dzicz nie potrafi segregować odpadów, objętościowo mogłoby być o połowę mniej, to i ceny proporcjonalne. W Szwecji jak lokatorzy np. nie składali kartonów na płasko i nie wiązali, a pozostałych nie segregowali.... to napisali : jak tego nie zrobicie to sami będziecie je wywozić... na swój koszt.
(2025.11.06)

info

7  
  3
Cisza, dlaczego sortownia sie spalila, od czego lub kogos, dziwne tyle pozarow w calej Polsce..
Czekamy na opinie prawdziwa (2025.11.06)

info

16  
  0