UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@???????? - wybrali se rząd płacący za powodzie, a nie zbuduje gdzieś dalej nowej 'odpadowni'. To jak z tą panią, która czekała na odrzutowiec zespołu muzycznego

🤫

Anuluj