UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@???????? - wybrali se rząd płacący za powodzie, a nie zbuduje gdzieś dalej nowej 'odpadowni'. To jak z tą panią, która czekała na odrzutowiec zespołu muzycznego
🤫
@???????? - wybrali se rząd płacący za powodzie, a nie zbuduje gdzieś dalej nowej 'odpadowni'. To jak z tą panią, która czekała na odrzutowiec zespołu muzycznego
🤫