UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto Elbląg ma pieniądze na światełka do rowerów, sterylizację kotków, terapię logopedyczną dla 50 pacjentów, a za wywóz śmieci podwyżka. Czy ta WŁADZA jest NASZA?
????????
Miasto Elbląg ma pieniądze na światełka do rowerów, sterylizację kotków, terapię logopedyczną dla 50 pacjentów, a za wywóz śmieci podwyżka. Czy ta WŁADZA jest NASZA?
????????