UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto Elbląg ma pieniądze na światełka do rowerów, sterylizację kotków, terapię logopedyczną dla 50 pacjentów, a za wywóz śmieci podwyżka. Czy ta WŁADZA jest NASZA?

????????

Anuluj