64
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a nie widzisz jak są podrzucane opony, gruz, farby itd, itp. pod śmietniki, bo się nie chce komuś posortować i wywieźć? a to właśnie m. in. podraża koszty, czyż nie tak?
okkj (2025.11.06)
Trzeba podwyższyć opłaty bo w nowym roku wzrośnie składka na fundusz koscielny
Logiczne (2025.11.06)
To było do przewidzenia. W takim razie niech sami segregują odpady.
(2025.11.06)

info

22  
  8
Polska to kraj samolubnych brudasów. Nie szanują polskiej ziemi, nie szanują zdrowia sąsiadów. Tak wygląda utylizacja azbestu po elbląsku. A zamiast butelkomatów używają domowych piecy
Im się należy (2025.11.06)

info

19  
  6
Szanowni Radni już nie da się inflacją tłumaczyć podwyżek i to w dodatku o 20%, nie będzie na co zwalić, wybory już nie tak odległe, proszę o opamiętanie się!
elblagkocham (2025.11.06)

info

14  
  9
Jak ma się ta podwyżka do wielkości inflacji? Emerytom też podniosą 5 zł - czyli złodzieje.
(2025.11.06)
@okkj - Ale to właśnie ci najbardziej narzekają na podwyżkę. Zeżre kielbache z biedry, popije piwskiem, wyrzuci wszystko do zmieszanych i tłustymi łapskami napisze komenta że za drogo. Ten typ...
cosmicgirl (2025.11.06)
Pożar był więc było wiadomo kogo trzeba złoić na kasę aby odbudować.
(2025.11.06)

info

10  
  8
@cosmicgirl - Fuj jaki obrzydliwy fetysz do tłustych łap xD
(2025.11.06)
Ludzie wylewają żale bo opłata wzrośnie o 5 pln ale jak 2 tygodniowy rząd robił milionowe przekręty to wszyscy zadowoleni. Bo naszym się należy
pis to stan umysłu (2025.11.06)

info

20  
  12