A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a nie widzisz jak są podrzucane opony, gruz, farby itd, itp. pod śmietniki, bo się nie chce komuś posortować i wywieźć? a to właśnie m. in. podraża koszty, czyż nie tak?
To było do przewidzenia. W takim razie niech sami segregują odpady.
Szanowni Radni już nie da się inflacją tłumaczyć podwyżek i to w dodatku o 20%, nie będzie na co zwalić, wybory już nie tak odległe, proszę o opamiętanie się!
Jak ma się ta podwyżka do wielkości inflacji? Emerytom też podniosą 5 zł - czyli złodzieje.
@okkj - Ale to właśnie ci najbardziej narzekają na podwyżkę. Zeżre kielbache z biedry, popije piwskiem, wyrzuci wszystko do zmieszanych i tłustymi łapskami napisze komenta że za drogo. Ten typ...
Pożar był więc było wiadomo kogo trzeba złoić na kasę aby odbudować.
@cosmicgirl - Fuj jaki obrzydliwy fetysz do tłustych łap xD
Ludzie wylewają żale bo opłata wzrośnie o 5 pln ale jak 2 tygodniowy rząd robił milionowe przekręty to wszyscy zadowoleni. Bo naszym się należy