UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzicz nie potrafi segregować odpadów, objętościowo mogłoby być o połowę mniej, to i ceny proporcjonalne. W Szwecji jak lokatorzy np. nie składali kartonów na płasko i nie wiązali, a pozostałych nie segregowali.... to napisali : jak tego nie zrobicie to sami będziecie je wywozić... na swój koszt.