UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okkj - Bo z wywiezieniem na PSZOK to wcale nie jest taka prosta sprawa. Raz, za każdym razem trzeba kwit wypisywać - nie można po prostu wjechać i kulturalnie wyrzucić posortowanych odpadów. Dwa, nawet jak chcesz zapłacić za odpady np. pobudowlane zebrane w worki, to na miejscu marudzą i wcale chętnie nie podchodzą do tego. Mimo, że ostatecznie i tak płacisz to nadal wymuszają na tobie wysortowanie tyle ile się da, co wydaje się nie mieć sensu, skoro wnoszona jest już opłata (i to nie mała). Płyt GK nie można wyrzucić za darmo, nawet symbolicznej ilości. Jak zbierze się to do kupy, to nie dziwne, że ludzie podrzucają albo wiozą do lasu.

pszok_srok

Anuluj