UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niby dlaczego mieszkańcy mają ponosić koszty pożaru sortowni odpadów? Nie była ubezpieczona? Poza tym jakość usług odbioru odpadów z roku na rok spada, a cena ma wzrosnąć?


Anuluj