UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niby dlaczego mieszkańcy mają ponosić koszty pożaru sortowni odpadów? Nie była ubezpieczona? Poza tym jakość usług odbioru odpadów z roku na rok spada, a cena ma wzrosnąć?
A niby dlaczego mieszkańcy mają ponosić koszty pożaru sortowni odpadów? Nie była ubezpieczona? Poza tym jakość usług odbioru odpadów z roku na rok spada, a cena ma wzrosnąć?