A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Empatia dla ofiar - Tobie by pasował jaruzelski zapewne.
W Elblągu potrzebny nowy most.
Nie wiem o czym. mówisz, ziemia wybrana na jakieś 1,5m i do tego wysłana płyta betonowa po całości, a on bredzi o jakiejś górze asfaltu.
Jestem tylko ciekawa które budynki zostaną zburzone Tamka czy Panieńska
@Jawamwójtaniewybierałem - No tak źle zarządzać swoim życiem jak ty to niewielu potrafi tylko ci co pozostają wyznawcami pislamabadu.
Jak to jest most Wyszyńskiego to niech kościół remontuje !?
Potrzebny nowy most po dwa pasy w każdym kierunku. Duże rondo przy Warszawskiej i kolejne ronda w przedłużeniu Wyszyńskiego-Grunwaldzka aż do wyjazdu z miasta na Pasłęckiej. Po jakiego grzyba wydawać 11 mln i blokować rzekę jednostkom pływającym.
@Albo albo - Dlaczego prezydent Elbląga, który popiera partie od dwóch lat rządzące krajem nie jest w stanie zdobyć żadnego finansowania na inwestycje w Elblągu? Czyżby tylko dotacje dla wybranych?
@Jakby co - Dlaczego kościół ma utrzymywać infrastrukturę miejską tym bardziej, że to urzędnicy miejscy nadają nazwy.