Wybrany wątek opinii

To będzie taki remont jak na skrzyżowaniu Dąbka / Piłsudskiego.... nalana góra tego asfaltu a wszystko już krzywe/studzienki już zapadnięte... Pieniądze wyrzucone w błoto.... a od tych namalowanych pasów to można oczopląsu dostać.
(2025.11.04)
Nie wiem o czym. mówisz, ziemia wybrana na jakieś 1,5m i do tego wysłana płyta betonowa po całości, a on bredzi o jakiejś górze asfaltu.
Real (2025.11.04)
Powrót do komentarzy