Wybrany wątek opinii
To będzie taki remont jak na skrzyżowaniu Dąbka / Piłsudskiego.... nalana góra tego asfaltu a wszystko już krzywe/studzienki już zapadnięte... Pieniądze wyrzucone w błoto.... a od tych namalowanych pasów to można oczopląsu dostać.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
Nie wiem o czym. mówisz, ziemia wybrana na jakieś 1,5m i do tego wysłana płyta betonowa po całości, a on bredzi o jakiejś górze asfaltu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1