40
04.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@dlaczego - Bo z niej korzysta, Wszyscy powinni ponosic koszty utrzymywania infrastruktury
Jerzy Lebioda (2025.11.05)
To nie lepiej obok zbudować drugi most? będą dwa pasy w jedną stronę, a na drugim moście dwa pasy w drugą stronę... już by odciążyło ruch samochodowy w tym rejonie
(2025.11.05)

info

2  
  0
@to już było - To władza partyjna wojewódzka wszystko zgarnia do siebie, Michałek jest pionkiem i musi się kłaniać swoim seniorom z olsztynkowa.
Truso (2025.11.05)
@Albo albo - Wszystkim którzy marzą o nowym moście pragnę przypomnieć że Polska w tym roku musiała pożyczyć 300 mld pln. Na 13 14,na kościoły, na religie w szkołach... Skąd brać na inwestycje?
pis to stan umysłu (2025.11.06)
@Truso - Jak wiedział, że nie będzie miał siły przebicia, ani żadnej mocy sprawczej to oszukał w kampanii swoich wyborców. A takie górnolotne plany miał :)
to już było (2025.11.06)
Jeśli czyjaś mentalność zatrzymała się na poziomie tfuska - kaczyńskiego i ich przyd#pasów... - spełniacie doskonale program "dziel i rządź"... a partia POPiSLDPSL... rozkłada dalej ten kraj wyprowadzając owoce pracy naszego -wciąż pracowitego i głodnego sukcesu- społeczeństwa za granice (zależne od panującego akurat gubernatora - teraz jest ewidentnie sezon "na Niemca")... i tak oto Polacy co 4 lata zażarcie walczą ze sobą o to, kto będzie ich d.. mał przez kolejne 4 lata... smutne... zwłaszcza dla kogokolwiek kto pracuje w / interesuje się trochę gospodarką. - polecam posłuchać świeżego BaldTV - mądrze akurat gada na czasie o CBDC i zwiastunach "kryzysu" mającego doń doprowadzić... niestety.
(2025.11.06)

info

3  
  0
Madrze napisane, jest duzo wywiadow programow, co opisuja ptawde co wladza robi z nami z ludzmi, czy prawa czy lewa, jak sie zachowujemy do siebie, wprowadzany haos, manipulacja, wszystko dziala...
Popis (2025.11.06)

info

1  
  0
a wojska techniczne nie mogą zrobić tej przeprawy tymczasowej? Dobrzy w tym są, a poza tym wojsko siedzi w tym mieście tyle lat, więc mogliby coś dla miasta zrobić, zwłaszcza, że też z infrastruktury korzystają :-)
miło by było (2025.11.06)

info

4  
  0
Kiedy metro w Elblągu?
(2025.11.09)

info

1  
  0
I znowu przytulą ci co zawsze 1/3? Podobno takie teraz są stawki za ustawki. Ale to pewnie plotki złych ludzi.
(2025.11.09)

info

1  
  0