A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@dlaczego - Bo z niej korzysta, Wszyscy powinni ponosic koszty utrzymywania infrastruktury
To nie lepiej obok zbudować drugi most? będą dwa pasy w jedną stronę, a na drugim moście dwa pasy w drugą stronę... już by odciążyło ruch samochodowy w tym rejonie
@to już było - To władza partyjna wojewódzka wszystko zgarnia do siebie, Michałek jest pionkiem i musi się kłaniać swoim seniorom z olsztynkowa.
@Albo albo - Wszystkim którzy marzą o nowym moście pragnę przypomnieć że Polska w tym roku musiała pożyczyć 300 mld pln. Na 13 14,na kościoły, na religie w szkołach... Skąd brać na inwestycje?
@Truso - Jak wiedział, że nie będzie miał siły przebicia, ani żadnej mocy sprawczej to oszukał w kampanii swoich wyborców. A takie górnolotne plany miał :)
Jeśli czyjaś mentalność zatrzymała się na poziomie tfuska - kaczyńskiego i ich przyd#pasów... - spełniacie doskonale program "dziel i rządź"... a partia POPiSLDPSL... rozkłada dalej ten kraj wyprowadzając owoce pracy naszego -wciąż pracowitego i głodnego sukcesu- społeczeństwa za granice (zależne od panującego akurat gubernatora - teraz jest ewidentnie sezon "na Niemca")... i tak oto Polacy co 4 lata zażarcie walczą ze sobą o to, kto będzie ich d.. mał przez kolejne 4 lata... smutne... zwłaszcza dla kogokolwiek kto pracuje w / interesuje się trochę gospodarką. - polecam posłuchać świeżego BaldTV - mądrze akurat gada na czasie o CBDC i zwiastunach "kryzysu" mającego doń doprowadzić... niestety.
Madrze napisane, jest duzo wywiadow programow, co opisuja ptawde co wladza robi z nami z ludzmi, czy prawa czy lewa, jak sie zachowujemy do siebie, wprowadzany haos, manipulacja, wszystko dziala...
a wojska techniczne nie mogą zrobić tej przeprawy tymczasowej? Dobrzy w tym są, a poza tym wojsko siedzi w tym mieście tyle lat, więc mogliby coś dla miasta zrobić, zwłaszcza, że też z infrastruktury korzystają :-)
Kiedy metro w Elblągu?
I znowu przytulą ci co zawsze 1/3? Podobno takie teraz są stawki za ustawki. Ale to pewnie plotki złych ludzi.