UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Albo albo - Dlaczego prezydent Elbląga, który popiera partie od dwóch lat rządzące krajem nie jest w stanie zdobyć żadnego finansowania na inwestycje w Elblągu? Czyżby tylko dotacje dla wybranych?

to już było