Wybrany wątek opinii

Potrzebny nowy most po dwa pasy w każdym kierunku. Duże rondo przy Warszawskiej i kolejne ronda w przedłużeniu Wyszyńskiego-Grunwaldzka aż do wyjazdu z miasta na Pasłęckiej. Po jakiego grzyba wydawać 11 mln i blokować rzekę jednostkom pływającym.
(2025.11.04)
Wszyscy wiedzą że od lat potrzebne są mostu w Elblągu. To dlaczego część mieszkańców popiera partie która wydawała miliardy na kościoły zamiast na infrastrukturę? Jak wam się to spina?
Albo albo (2025.11.05)
@Albo albo - Dlaczego prezydent Elbląga, który popiera partie od dwóch lat rządzące krajem nie jest w stanie zdobyć żadnego finansowania na inwestycje w Elblągu? Czyżby tylko dotacje dla wybranych?
to już było (2025.11.05)
@to już było - To władza partyjna wojewódzka wszystko zgarnia do siebie, Michałek jest pionkiem i musi się kłaniać swoim seniorom z olsztynkowa.
Truso (2025.11.05)
@Albo albo - Wszystkim którzy marzą o nowym moście pragnę przypomnieć że Polska w tym roku musiała pożyczyć 300 mld pln. Na 13 14,na kościoły, na religie w szkołach... Skąd brać na inwestycje?
pis to stan umysłu (2025.11.06)
@Truso - Jak wiedział, że nie będzie miał siły przebicia, ani żadnej mocy sprawczej to oszukał w kampanii swoich wyborców. A takie górnolotne plany miał :)
to już było (2025.11.06)
Powrót do komentarzy