Wybrany wątek opinii

Elblag jest żałośnie źle zarzadzanym miastem. Tu wszystko jest byle jak, bez pomysłu bez polotu. Mam wrazenie ze ten samorzad celowo od lat blokuje rozwoj tego miasta. Podstawowe instytucje takie jak szpitale, sluzby odpowiedzialne za bezpieczenstwo, komunikacja miejska, to wszystko nie dziła jak powinno. Mysle ze to kwestia zasiedzenia, poniewaz wielu dyrektorow prezesow jest nie do ruszenia przez uklad KO ktory od lat trawi to miasto.
Jawamwójtaniewybierałem (2025.11.04)
@Jawamwójtaniewybierałem - kto cię wieczny płaczku tu trzyma?
nielubiekaczek (2025.11.04)
@Jawamwójtaniewybierałem - Piszesz wg przekazu dnia, a nawet nie znasz pisowni naszego miasta, skądeś ty jesteś? Pisz tak dalej to twoi idole już się nie dostaną na żadne stanowiska, bo twoje negowanie zmian jakie zachodzą w naszym mieście są i widoczne i są nie do podważenia.
kij (2025.11.04)
@kij - A skąd płatny trol może być?z farmy troli
Frodo (2025.11.04)
@Jawamwójtaniewybierałem - No tak źle zarządzać swoim życiem jak ty to niewielu potrafi tylko ci co pozostają wyznawcami pislamabadu.
(2025.11.04)
Powrót do komentarzy