Wybrany wątek opinii
Remont zacząłbym od zmiany nazwy
Do moderacji
Odpowiedz
24
21
@Empatia dla ofiar - Na SB bojowników o wolność i demokrację
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Empatia dla ofiar - Tobie by pasował jaruzelski zapewne.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4