Wybrany wątek opinii

Remont zacząłbym od zmiany nazwy
Empatia dla ofiar (2025.11.04)
@Empatia dla ofiar - Na SB bojowników o wolność i demokrację
(2025.11.04)
@Empatia dla ofiar - Tobie by pasował jaruzelski zapewne.
(2025.11.04)
Powrót do komentarzy