UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Potrzebny nowy most po dwa pasy w każdym kierunku. Duże rondo przy Warszawskiej i kolejne ronda w przedłużeniu Wyszyńskiego-Grunwaldzka aż do wyjazdu z miasta na Pasłęckiej. Po jakiego grzyba wydawać 11 mln i blokować rzekę jednostkom pływającym.


Anuluj