40
04.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Starbag? No to "cudownie". Jeśli będą się taki erdolili jak z obwodnicą Pułtuska, to... gratuluję wyboru. I zapomnijcie o zakończeniu prac w terminie. Ta porażka miała oddać obwodnicę w marcu 2025.Aktualnie jest mowa o połowie 2026,ale i 2027 niewykluczony. A ogarniają temat już kilka lat. Także... Powodzenia Elblągu!
Omatko (2025.11.04)

info

7  
  15
@Jawamwójtaniewybierałem - kto cię wieczny płaczku tu trzyma?
nielubiekaczek (2025.11.04)
Okleją styropianem i ogłoszą - PO remoncie, To będzie taki NEO mostek.
(2025.11.04)
To będzie taki remont jak na skrzyżowaniu Dąbka / Piłsudskiego.... nalana góra tego asfaltu a wszystko już krzywe/studzienki już zapadnięte... Pieniądze wyrzucone w błoto.... a od tych namalowanych pasów to można oczopląsu dostać.
(2025.11.04)
Można kręcić lody? Wystarczy wyznawać doktrynę nojmana i uśmiechamy się brygada. Będą wczasy na Dominikanie.
(2025.11.04)

info

5  
  4
Wszędzie czarno sukienkowi zwąchają interes
(2025.11.04)

info

1  
  4
@Empatia dla ofiar - Na SB bojowników o wolność i demokrację
(2025.11.04)
Na Brzeskiej nie ma mostu.
(2025.11.04)
@Jawamwójtaniewybierałem - Piszesz wg przekazu dnia, a nawet nie znasz pisowni naszego miasta, skądeś ty jesteś? Pisz tak dalej to twoi idole już się nie dostaną na żadne stanowiska, bo twoje negowanie zmian jakie zachodzą w naszym mieście są i widoczne i są nie do podważenia.
kij (2025.11.04)
@kij - A skąd płatny trol może być?z farmy troli
Frodo (2025.11.04)