UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To będzie taki remont jak na skrzyżowaniu Dąbka / Piłsudskiego.... nalana góra tego asfaltu a wszystko już krzywe/studzienki już zapadnięte... Pieniądze wyrzucone w błoto.... a od tych namalowanych pasów to można oczopląsu dostać.