UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To będzie taki remont jak na skrzyżowaniu Dąbka / Piłsudskiego.... nalana góra tego asfaltu a wszystko już krzywe/studzienki już zapadnięte... Pieniądze wyrzucone w błoto.... a od tych namalowanych pasów to można oczopląsu dostać.


Anuluj