UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Starbag? No to "cudownie". Jeśli będą się taki erdolili jak z obwodnicą Pułtuska, to... gratuluję wyboru. I zapomnijcie o zakończeniu prac w terminie. Ta porażka miała oddać obwodnicę w marcu 2025.Aktualnie jest mowa o połowie 2026,ale i 2027 niewykluczony. A ogarniają temat już kilka lat. Także... Powodzenia Elblągu!
Omatko