UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Starbag? No to "cudownie". Jeśli będą się taki erdolili jak z obwodnicą Pułtuska, to... gratuluję wyboru. I zapomnijcie o zakończeniu prac w terminie. Ta porażka miała oddać obwodnicę w marcu 2025.Aktualnie jest mowa o połowie 2026,ale i 2027 niewykluczony. A ogarniają temat już kilka lat. Także... Powodzenia Elblągu!

Omatko

Anuluj