UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To będzie taki remont jak na skrzyżowaniu Dąbka / Piłsudskiego.... nalana góra tego asfaltu a wszystko już krzywe/studzienki już zapadnięte... Pieniądze wyrzucone w błoto.... a od tych namalowanych pasów to można oczopląsu dostać.