32
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Czy - I jedni I drudzy robią co chcą - prawo w tym państwie jest na L-4.chore, bezsilne- przekręty kwitną nikt nie siedzi w myŝl magdalenkowej umowy my nie ruszamy Was a Wy nas, biedny ludek tylko przewraca oczami a pomroczność jasna zbiera swe żniwo.
Boże coś Polskę.. (2025.10.30)
I już łżesz. Bo z dnia na dzień nie bierzesz pod lupę każdej czynności, zakładając, że PiS jest taki patrotyczny nie miało prawa się to wydarzyć. A wstecz są kroki, działania, czynności, doniesienie do Prokuratury. WP opisuje tylko stan faktyczny. Jest wał. Ja wiem, że takie jak ty już zacierają ręce.500PLN do ręki dla każdego obywatela. Bo PiS obiecał. Taka premia. W ramach ratowania budżetu Państwa.
Marcin40 (2025.10.30)
Działki pomiędzy mostami już sprzedane deweloperowi
(2025.10.30)

info

2  
  1
Co z konsultacjami społecznymi? Raz sprzedany grunt trudno odzyskać. Czy decyzje radnych mają charakter osobisty, czy działają w imieniu mieszkańców, czy w interesie kupującego? Komisja finansowo-budżetowa była przeciwna sprzedaży, obawiając się utraty kontroli nad strategicznym terenem nad wodą. Temat dla dziennikarzy śledczych jak przy CPK? Ciekawe o ile wzrośnie cena tego gruntu po dokończeniu toru wodnego?
AI (2025.10.30)
@AI - A po co zostali wybrani? Chyba żeby reprezentować i podejmować uchwały w imieniu swoich wyborców. Po co takie retortczne pytania?
(2025.10.30)
W końcu będzie porządek w tak widocznym, reprezentacyjnym miejscu Elbląga. Dość obskurego miejsca kłującego w oczy.
(2025.10.30)

info

3  
  3
Niech władze miasta zajmą się tą "RUMUNIĄ" między mostami. Wygląd tego co tam się znajduje nie przynosi władzom miasta oraz mieszkańcom chluby.
wodna (2025.10.31)

info

3  
  0
Pewniem tak, miasto potrzebuje i bedzie potrzebowało coraz więcej pieniędzy na wszystko, ale zamiast samemu czerpać zyski a przy okazji integrować lokalne środowiska woli sprzedać i jednorazowno załatać jakąś dziurę. Działanie całkowicie nie pragmatyczne i bardzo krótkowzroczne. Kogo my na tych radnych wybieramy?
Tom3232 (2025.10.31)

info

3  
  0
Wodna ta RUMUNIA to teren prywatny a powstać tam mają mieszkania bo to deweloper już kupił
(2025.10.31)

info

0  
  1
Najpierw sprzedadzą a później będą wynajmować. Brawo.
(2025.10.31)

info

1  
  0