UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewniem tak, miasto potrzebuje i bedzie potrzebowało coraz więcej pieniędzy na wszystko, ale zamiast samemu czerpać zyski a przy okazji integrować lokalne środowiska woli sprzedać i jednorazowno załatać jakąś dziurę. Działanie całkowicie nie pragmatyczne i bardzo krótkowzroczne. Kogo my na tych radnych wybieramy?
Tom3232