UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewniem tak, miasto potrzebuje i bedzie potrzebowało coraz więcej pieniędzy na wszystko, ale zamiast samemu czerpać zyski a przy okazji integrować lokalne środowiska woli sprzedać i jednorazowno załatać jakąś dziurę. Działanie całkowicie nie pragmatyczne i bardzo krótkowzroczne. Kogo my na tych radnych wybieramy?

Tom3232

Anuluj