UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czy - I jedni I drudzy robią co chcą - prawo w tym państwie jest na L-4.chore, bezsilne- przekręty kwitną nikt nie siedzi w myŝl magdalenkowej umowy my nie ruszamy Was a Wy nas, biedny ludek tylko przewraca oczami a pomroczność jasna zbiera swe żniwo.

Boże coś Polskę..